Kurumsal

Synergy  Şirket kurucusu  Türker Ekşi  22  yıllık iş tecrübesi içinde bir çok yurt içi ve  yurt dışı projelerde, uluslararası takımların çalıştığı ortamlarda  özellikle son 10 yıldır Rüzgar Enerjisi ve yenilenebilir kaynaklar olan ağırlık olarak  profesyonel hayatına devam etmiştir. 2010-2020 yılları arasında  6 yıl Yatırımcı  tarafında   ve 4 yıl  türbin tedarikçisi tarafında  Proje Direktörü pozisyonlarında  projelere devam etmiştir.  Evvelinde 1998-2010 yılları arasında ise yurt içi  konut, ticari, sosyal yapılar  ve yurt dışı uluslar arası projelerde Dubai, Gürcistan, Libya’da lüks konut, enerji ve altyapı   projelerinde  devam etmiştir.

1500 MW Rüzgar Enerjisi Projelendirme,  izin, kurulum ve devreye alma tecrübesi ile büyük ölçekli profesyonel ekiplerle sinerjik ve çözüm odaklı bir şekilde projeleri tamamlamıştır.

Bu tecrübeyi bundan sonra dahada verimli kullanmak adına ilgili  sektörleri avantajlı yönlerini birleştirmek , yatırımcıya, türbin tedarikçelerine, proje yönetim hizmeti vermek,   sürdürülebilir Enerji projelerini  yönetmek.  En karlı ve yüksek kalite odaklı  olarak projeleri İşverenlerine teslim etmektir.

 Hedef olarak   doğa içinde yaşamak veya  country tipi   gayrimenkul edinmek isteyenlere  ilgili hizmet kanallarıyla sinerjik bir çalışma yürütüp güvenli,  akıllı,  kendine yeten,  sağlık, konfor, huzur ortamını sağlayan konut üretimi  hedeflemektedir.

Amacımız  ise Türkiyede ve Yurt dışında olan tecrübelerimiz üzerine oluşan bu bilgi birikim ve iş gücünün Dünyanın diğer bölgerinde de hizmete dönüştürebilmektir.  Bu minvalde tüm paydaşlarla ortak çalışmalar yürütüp en kaliteli ve hızlı iş takiplerimizi sizin için eksiksiz ve zamanında  tamamlamaktır. Ülkemiz, dünyamız için en temiz, sürdürülebilir, kolay, yenilebilir enerji odaklı projeleri,  en iyi  bildiğimiz işi yapmaktır.

Bizim motivasyon kaynağımız  işimizi ve doğayı sevmemiz ,  zor olanı kolay hale getirebileceğimize  olan inancımızdır.