Country Evleri

Gayrimenkul Danışmanlığı ve Yatırım Yönetimi


Hedef olarak İstanbul ve İzmir çevresinde doğa ile barışık, oksijeni bol ve yeşil mavi ile iç içe bölgelerde sağlıklı yaşanabilir yatay ve düşük katlı akıllı yapılar dizayn edilmesi ve geliştirilmesi hizmetleri verilmektedir.


İstenirse köy hayatında istenirse daha out door veya county tipi lokasyonlarda kendi enerjisini çevirebilen, güvenlik ve çevre peyzajı ile uyumlu ekonomik yapıların oluşturulmasında projelerin geliştilmesi amaçlanmaktadır. İnsanların yazın, yaz kış veyahut hafta sonlarını değerlendirebileceği en uygun lokasyonlar.


Kefken, Kandıra, Şile, Ağva, Çeşme yarım adası bölgesinde yüksek nitelikli villalar ve prefabrik yapıların imarlı veya imarsız arsalarda proje geliştirilmesi için mimari, inşaat mühendisiği ve enerji mühendisiliği ile sinerjik bir çalışma ile en optimum süreçlerin sağlanması hedeflenmektedir. Siz konutunuzda olmadan sayacınızdan elektrik satabileniz artık mümkün.


Büyük şehirlerin risklerinden, dünyada gözüken pandemi ve deprem gibi afetlerden küçük şehirlerin kırsal alanların önemi son zamanlarda iyice anlaşılmakdır, uzaktan çalışma imkanları ve ulaşımın alt yapı yatırımlarının artması, hızlı otoyollar ile uygun lokasyonlarda şehir dışında yaşayarak profesyonel hayata devam edebilmek artık uzak değil, eğitimin uzaktan devam edebilmesi ve yine projelendirme aşamasında uygun lokasyonlarda proje alanlarının seçilmesi ile çocuklarımızın eğitimininde aksamaması ve hatta sağlıklı ortam sayesinde daha ileriye taşınması mümkün gözükmektedir.


Sizlerde bu konuda hizmet almak ve devam eden projelerimizi görmek isterseniz detaylar için bizimle temasa geçebilirsiniz.

Kandıra Kefken Konakları
Mordoğan Konakları
Ağva Konakları
Ağva Hobbit Evleri